Poznaj Nas

The Barber House to drugi dom każdego z naszej ekipy. To miejsce wyjątkowe zarówno dla Gości Domu Barbera, ale także dla każdego z naszych Barberów. Łączy nas gromna pasja do tego, co robimy. Fascynujemy się sztuką barberingu i tego, w jaki sposób potrafi zrelaksować i odprężyć tych, którzy jej doświadczają.

Basia
BASIA

Prawdziwa żyleta wśród brzytew. Basia nie boi się żadnych wyzwań. To bardzo utalentowana Barberka, która rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, a cuda... zajmują jej trochę czasu. Na głowach Gości The Barber House potrafi wyczarować istne dzieła sztuki, które śmiało mogą konkurować z pracami Picassa czy Warhola. Spektakularnie zajmie się także brodą. Jak Basia bierze się za golenie, to robi większe show niż Mick Jagger na koncercie Rolling Stonesów.

KASIA

Szybko, sprawnie i konkretnie. Nie tylko precyzyjnie strzyże i dba o najdrobniejsze szczegóły, ale także potrafi dobrze doradzić w kwestii pielęgnacji włosów. To ona dzięki swojej pasji testuje specyfiki do włosów i brody - od balsamów, przez oleje, po pomady. Zawsze chciała ogolić brodę Walterowi White’owi z “Breaking Bad”.

Kasia
Gosia
GOSIA

Ostrze brzytwy pasuje do jej dłoni jak skórzana kurtka do Harleya Davidsona. To Gosia sprawia, że mężczyźni podczas wizyty w naszym The Barber House czują się tak, jakby byli w męskim SPA. Kobieca dłoń w tak męskim świecie gwarantuje niebywałą precyzję cięcia, której pozazdrościłby nawet Chuck Norris. Zresztą - to ona go strzyże.