O NAS

Wygodny fotel, szklanka najlepszego trunku, dobra muzyka w tle i ostrze brzytwy w rękach zaufanego profesjonalisty - to wszystko tworzy wyjątkowy klimat. Z tą niezwykłą atmosferą zetknęliśmy się podczas wielu podróży po kraju i świecie, uzależniliśmy się od niej i postanowiliśmy wprowadzić na nasze podwórko, do Bielska Podlaskiego. To coś, czego jeszcze w tym mieście nie było. Poznajcie The Barber House.

Nasz Dom Barbera to profesjonalny salon pielęgnacji, stylizacji i strzyżenia męskiego zarostu i fryzur. Jest miejscem przeznaczonym wyłącznie dla prawdziwych mężczyzn. Nasi wysoko wykwalifikowani Barberzy dbają o każdy detal, zarówno podczas strzyżenia, jak i golenia. Podczas gdy Ty będziesz relaksował się w fotelu The Barber House, nasi eksperci zadbają o odpowiednie nawilżenie, odżywienie i stylizację Twoich włosów i profesjonalnie zajmą się Twoją brodą. Barberzy - niczym psychologowie służą uśmiechem i dobrym słowem, dzięki czemu każdy mężczyzna w The Barber House może poczuć się jak w domu.

Nasz Dom jest miejscem, w którym jest wszystko co najlepsze dlatego nie mogło zabraknąć w nim dobrego piwa. Kochamy produkty rzemieślnicze, o czym świadczy współpraca z browarem Raduga. Podczas wizyty będziesz zabrany w rejs pełen niezapomnianych smaków dlatego czasami warto do nas zawitać pieszo.

The Barber House - po prostu przyjdź i bądź z nami