Usługi

Każdego naszego Klienta staramy się traktować indywidualnie, dlatego też abyś wyszedł od nas w pełni usatysfakcjonowany musisz wybrać usługi na miarę Twoich zapotrzebowań. Sprawdź naszą ofertę, a następnie umów się na wizytę.

STRZYŻENIE50 zł (40 min)

Rytuał strzyżenia w najlepszym wydaniu. To jak wizyta w męskim SPA, gdzie profesjonaliści The Barber House nie tylko indywidualnie doradzą, w jakiej fryzurze Ci do twarzy, ale także zadbają o odżywienie, stylizację i pielęgnację Twoich włosów, używając do tego ekskluzywnych kosmetyków. Strzyżenie w The Barber House zapewni Ci nowy, odświeżony wygląd, a także relaks i odprężenie na najwyższym poziomie.

BRODA50 zł (40 min)

Daj nam chwilę, a zaraz Twoja broda będzie wyglądała jak nigdy wcześniej. Niezależnie od tego jaką lubisz - pełną, attilio, z wąsami czy bez - my sprawimy, że będzie idealna. Wystarczy, że tylko usiądziesz w naszym fotelu, a eksperci The Barber House wszystkim się zajmą. U nas doświadczysz między innymi mocy okładów z gorących ręczników oraz kojących mydeł – zabiegi te przygotują twarz na zetknięcie z ostrzem. Po profesjonalnym wystylizowaniu Twoja broda zostanie nawilżona oraz odżywiona najlepszymi olejkami i balsamami na rynku. Spróbuj sam – gwarantujemy, że potem strzyżenie brody nigdy nie będzie takie samo.

COMBO (Włosy + Broda) 100 zł (1 godz 20 min)

Skoro masz włosy na głowie i brodę, to po co się rozdrabniać i wybierać tylko jedną opcję? Ten zestaw będzie dla Ciebie najlepszy! Decydując się na niego, możesz być pewny, że wyjdziesz od nas jak nowonarodzony. Nowy wygląd oraz galeria zapachów, którą Ci zaoferujemy spowoduje nie lada sensację w towarzystwie Twoich znajomych. Pozwól sobie na tą przyjemność, a przekonasz się, czym jest sól barberingu.

GOLENIE GŁOWY BRZYTWĄ50 zł (40 min)

Słyszeliśmy kiedyś, że jeśli włosy są piękne, to nie musi być ich dużo. Mało tego! Sądzimy, że dobrze ogolona głowa jest cenniejsza niż Rolex na ręku. Dzięki nawilżającym kremom, pianom do golenia oraz ciepłym okładom efekt końcowy powali z nóg samego Michała Pazdana. Nic w tym dziwnego, skoro w ruch idzie ostra brzytwa.

GOLENIE KRÓLEWSKIE75 zł (1 godz 20 min)

Ta nazwa to nie przypadek. Poczuj się jak król na tronie i stań się posiadaczem najgładszej brody w mieście, bez najmniejszego włoska. Nasi eksperci, niczym wirtuozi brzytwy, zadbają o Twoją brodę jak nikt inny i zaprezentują Ci zupełnie nowy wymiar golenia. Profesjonaliści The Barber House wprowadzą Cię w nasz rytuał, a Ty będziesz mógł się zrelaksować. Przy pomocy włoskiej piany do golenia oraz okładu z gorącego kompresu, przygotujemy Twoją brodę na zetknięcie z ostrzem. Nasi Barberzy z niezwykłą precyzją wykończą golenie brzytwą, a następnie zadbają o to, by Twoja skóra była odpowiednio nawilżona - oczywiście kosmetykami najwyższej jakości.

STYLIZACJA30 zł (20 min)

Jesteś przed ważną uroczystość i musisz wyglądać perfekcyjnie? Jesteś w dobrym miejscu. Nasi ludzie od zadań specjalnych w szybkim czasie ułożą twoją fryzurę przy użyciu najlepszych kosmetyków na rynku, tak aby przetrwała trudy nadchodzącej gorączki sobotniej nocy.

OJCIEC I SYN90 zł (1 godz 20 min)

Skoro Ty zasługujesz na to co najlepsze, dlaczego Twój syn nie mógłby tego również doświadczyć? Niech pójdzie w ślady ojca i dowie się, dlaczego The Barber House jest miejscem dla prawdziwych mężczyzn. Daj mu wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju, możliwość poczucia się jak Gentlemen. Zaufana ręka naszych Barberów

STRZYŻENIE KAWALERSKIE120 zł (1 godz 20 min)

100% relaksu i odprężenia na chwilę przed ślubem to coś, czego potrzebuje każdy mężczyzna. Strzyżenie i golenie w wykonaniu naszych Barberów sprawi, że w wyjątkowym stylu pożegnasz stan kawalerski. Uważaj, żeby na ślubie nie wyglądać lepiej od swojej przyszłej żony! W końcu w naszym The Barber House czeka Cię prawdziwie męskie SPA, a gorące kompresy, wykończanie fryzury brzytwą i odpowiednia pielęgnacja to tylko mała część tego, co możemy dla Ciebie zrobić. Przekonaj się sam!

VOUCHERY

Po co mężczyźnie kolejny krawat czy skarpety, jak można mu podarować najbardziej męski prezent z możliwych, czyli Voucher prezentowy? Chwila w The Barber House - na skórzanym fotelu, z ulubionym alkoholem w ręku i z dobrą muzyką w tle to coś, co ucieszy go znacznie bardziej niż oklepane podarunki. Gwarantujemy totalne odprężenie i nowy, odświeżony wygląd, o który zadbają nasi specjaliści.